Вітаємо колегу!

Вітаємо колегу!

Борода А.Н. 1

Колектив Київської Міської Клінічної Лікарні №18 щиро вітає колегу, чудову людину, вчителя – з почесним званням кращого лікаря Києва, згідно рейтингу, організованому організацією “Медик столиці”!!!

Борода Анатолій Миколайович, закінчив Київський медичний інститут, за
спеціальністю акушерство та гінекологія. Продовжив навчання в клінічній ординатурі при кафедрі акушерства і гінекології No1 НМУ ім. О.О.Богомольця.

Навчався в очній аспірантурі при кафедрі акушерства і гінекології No1 НМУ ім. О.О.Богомольця по спеціальності акушерство-гінекологія та онкологія. Захистив кандидатську дисертацію на тему: «Комплексна діагностика гіперпластичених процесів ендометрію і їх лікуванння, шляхом внутрішньоматкового фонофорезу оксипрогестерону капронату»

Учень професора Міляновського О.Й. та продовжує його досягнення. Анатолій Миколайович – це висококваліфікований спеціаліст, який досконало володіє всіма методами оперативних втручань на органах
малого тазу, ультразвукової діагностики, діагностичної та хірургічної ендоскопії. Практичну роботу з діагностики та лікуання гінекологічних захворювань активно поєднує з науково-дослідницькою — автор більше 100 друкованих наукових та начально-метоличних праць.

Анатолій Миколайович багато часу приділяє вихованню та практичній підготовці молодих спеціалістів. Виховав цілу низку лікарів, що успішно працюють у медичних закладах України та закордоном.

Хочеться зауважити, що Анатолій Миколайович не лише висококваліфікований спеціаліст, а ще відрізняється чуйністю, людяністю, користується довірою хворих та великою повагою та авторитетом у колег по лікарні, як у нашій лікарні, так і за її межами.

Дуже раді, що маємо можливість працювати з Вами!

Бажаємо вам міцного здоровя, благополуччя, професійних успіхів, людської шани! Нехай кожен день приносить радість, задоволення і любов!