Навіщо робити кольпоскопію?

Абортивний ефект гормональних контрацептивів

акушер–гінеколог Золотоноша

Золотоноша Юлія Вікторівна

Лікар акушер–гінеколог

Кольпоскопія — являє собою високоінформативний широкодоступний і недорогий метод діагностики захворювання шийки матки і піхви, без якого сьогодні неможливо уявити обстеження жінки з гінекологічною патологією.

Кольпоскопія є одним із ведучих методів обстеження, що дозволяє підібрати оптимальний спосіб лікування і контролювати стан епітелію шийки матки і піхви в різні фізіологічні періоди життя жінки, уникнути непотрібних лікувальних процедур.

Кольпоскопія дозволяє запідозрити виникнення злоякісного захворювання на ранніх стадіях розвитку і виявити локалізацію утворення, коли його ще не помітно неозбороєним оком.

Вона допомагає правильно виявити ділянку для прицільної біопсії ( взяття шматочка тканини) і забору матеріалу для цитологічного дослідження.

Цитологічний метод діагностики і профілактики злоякісних захворювань шийки матки дає можливість оцінити структуру і клітинний рівень пошкодження тканин, що потрапляють в мазок.

Нажаль, багато років кольпоскопія і цитологія розглядались як конкурентні методи дослідження. В деяких країнах дотепер показанням для кольпоскопії служить тільки аномальні данні цитології, а має бути рутинним методом гінекологнічного дослідження. Більшість загальних данних останніх  років свідчать про те, що тільки комбінація цих методів може підвищити їх діагностичну вірність.

Кольпоскопія являється неінвазивним, безпечним методом обстеження, який не має протипоказань і повинна бути широко впровадження в практику акушера-гінеколога.

В нашому відділені ви зможете повноцінно пройти обстеження і лікування шийки матки.

Звертайтеся!

063 538 9638