Давайте познайомимось!

Давайте познайомимось!

Ляненко Любов Олександрівна

гінеколог Ляненко

Завідуюча відділенням. Лікар вищої категорії. Кандидат медичних наук

Гінекологічне відділення входить в структуру багатопрофільної лікарні, розташованої в центрі столиці поруч з Ботанічним садом та Володимирським собором, в старовинній будівлі, з славетною сторічною історією.
Ми є нащадками знаменитих лікарів та вчених, що заснували вітчизняну школу акушерства та гінекології і з гордістю продовжуємо та примножуємо славу наших Вчителів.
Ми пишаємось, що цілий ряд відомих нині лікарів та науковців починали своє професійне життя на базі нашого відділення.
Чудовий високопрофесійний колектив нашого відділення зустріне вас з турботою та величезним бажанням допомогти. Серед нас – 5 кандидатів медичних наук, 8 лікарів вищої категорії та 4 лікаря першої категорії, прекрасний колектив вмілих та чуйних медичних сестер та нянечок.
Індивідуальний підхід до кожного, у поєднанні з глибокими знаннями сучасних методів лікування гінекологічних захворювань дають чудовий результат.
Наші щирі  посмішки та люблячі серця – назавжди подаровані Вам.
Вважаємо за честь допомогти та вилікувати кожного, хто звернувся до нас по допомогу, навіть якщо це – просто порада. А Ваше здоров’я та довіра до нас – то найкраща нагорода колективу.

Приходьте, звертайтеся – завжди будемо раді допомогти!

Наше відділення надає доступну, цілодобову, ургентну допомогу. В будь – який час ми разом з Вами вирішимо усі проблеми і будемо раді бачити Вас здоровими та радісними – то найщиріше наше бажання. Адже здорова Жінка – то щаслива та квітуча нація!

Запрошуємо! До зустрічі!

 

Контактні цілодобові телефони:
(063) 814 – 04 – 61 (мобільний)
(044) 235 – 14 – 79 (дод. 3-70 або 3-47)

У будні з 8:00 до 15:00:
(044) 234 – 14 – 31

 

2 trnsprt